Reportaż ślubny – Kościół Fara – Białystok – Floriane & Adam

Kolejny wyjątkowy, letni reportaż ślubny. Tym razem polsko – francuski ślub w Białymstoku. Floriane pochodzi z odległej Francji. Domem rodzinnym Adama jest Białystok. Dlatego właśnie w domu odbywały się jego przygotowania. Towarzyszyli mu jego najbliżsi i zagraniczni koledzy, dla których polski ślub był nowym doświadczeniem. Gdy przyszła pora na wesele wyraźnie było widać, iż bawili się doskonale.

Piękny makijaż wykonała Ania Sass. Reszta przygotowań odbyła się we wnętrzach Hotelu Esperanto. Na przestrzeni ostaniach lat Białystok przypomina o swoich dawnych mieszkańcach takich jak Ludwik Zamenhof i czerpie inspiracje do nowo powstających miejsc. Polecam gorąco to miejsce dla wszystkich Par Młodych zmuszonych lub mających potrzebę przygotowań poza domem rodzinnym. Wnętrza bardzo klimatyczne, eleganckie i ze smakiem. Dzięki takim miejscom fotograf ma jeszcze więcej możliwości zbudowania ciekawych kadrów. Wyjątkowe miejsce do fotografowania. Wszytko odbywało się w sposób nieśpieszny, swoim naturalnym tempem, bez typowego pośpiechu towarzyszącego dniu ślubu. Gdy doszło do spotkania przed ślubem na ich twarzach było widać zachwyt połączony z ekscytacją zbliżającą się uroczystością.

Ceremonia ślubna odbyła się w miejscu wyjątkowym, kościele Farnym w części późno renesansowej, będącej najstarszym zachowanych zabytkiem Białegostoku. Według mnie jest to jeden z najładniejszych kościołów do fotografowania w naszym mieście. Fotogeniczność tego miejsca przyczynia się do tego, że fotografia ślubna może wyglądać jeszcze bardziej wyjątkowo. Część weselna odbyła się nieopodal w Centrum Astoria. Wesele, jak i goście dopisali doskonale. Zabawa trwała do białego rana. Już za dwa dni czekała nas wspólna ślubna sesja plenerowa.