Ślub prawosławny w cerkwi – Ewelina & Paweł

Ewelinę i Pawła miałem okazję spotkać dwukrotnie przed ślubem. Podczas drugiego spotkania realizowaliśmy sesję narzeczeńską w Białymstoku.
Była to świetna okazja do dalszego poznania i jeszcze lepszego kontaktu w dniu ślubu. Jak się przekonałem wykonane fotografie zostały wykorzystane miedzy innymi w podziękowaniach dla rodziców. Dzień ślubu przybiegał bardzo swobodnie. Wszystkie elementy uroczystości odbywały się na terenie Siemiatycz i okolic. Ułatwiało to szybkie przemieszczanie się. Pogoda sprzyjała pomyślnemu przebiegowi tego wyjątkowego dnia.

Po przygotowaniach przyszedł czas na ślub w obrządku prawosławnym. Ceremonia odbyła się w Cerkwi Św. Ap. Piotra i Pawła w Siemiatyczach
Klimatyczne wnętrze świątyni ułatwiało uchwycenie niepowtarzalnego nastroju ceremonii. Wesele odbyło się w Anusinie w Folwarku Księżnej Anny
Z przyjemnością obserwowałem i dokumentowałem emocje jakie im towarzyszyły Młodej Parze do późnych godzin weselnych. Po przekazaniu materiału Ewelina i Paweł powiedzieli, że zdjęcia ślubne i efekt końcowy współpracy przerósł ich oczekiwania.

Zapraszam do obejrzenia relacji z dnia ślubu. Krzysztof Bezubik fotograf ślubny Białystok