Voucher na sesję fotograficzną – Białystok

Bardzo często zastanawiamy się nad nietypowym prezentem dla naszych najbliższych. Czy sesja zdjęciowa w postaci karty podarunkowej, vouchera to dobry pomysł? Jak najbardziej! Czas mija nieubłaganie. My się zmieniamy i chętnie wracamy do fotografii. Na co dzień wykonujemy zdjęcia telefonem, mające większości charakter przypadkowy. Jakość fotografii, kadry nie zachęcają do dalszego wykorzystania zdjęć np. w postaci wydruków, zamieszczenia w albumie.

Sesja z doświadczonym, fotografem zapewnia profesjonalny efekt, przemyślane kadry i możliwość zadowolenia z jej efektu na lata. Warunki jej wykonania, lokalizacja są indywidualnie dostosowywane do Waszych potrzeb. Zazwyczaj wyruszamy poza Białystok, korzystając z uroków naszego regionu.

Sesja narzeczeńska, czy też małżeńska np. na rocznicę ślubu jest idealną okazją na obdarowanie kartą podarunkową na sesje fotograficzną. Niejednokrotnie dobrym pomysłem do wręczenia vouchera jest chęć wykonania sesji rodzinnej, dziecięcej. Jeśli myślisz nad wyjątkowym prezentem dla swojej dziewczyny, chłopaka, rodziców, znajomych zapraszam do kontaktu i zakupu vouchera w postaci zaproszenia na sesję plenerową.    

Sesja fotograficzna w prezencie. Krzysztof Bezubik – Fotograf Białystok