Reportaż ślubny Małgosi & Bartosza

To był wyjątkowy ślub. Niezmiernie przyjemnie fotografować tak żywiołowych i ekspresyjnych ludzi. Para młoda przygotowywała się do ślubu w Białymstoku. Już od samego początku było widać, że oswojenie się z moją obecnością podczas wykonywania fotografii, dla tak spontanicznych ludzi nie będzie trudne. Jako fotograf ślubny staram się sprzyjać dobrej atmosferze i samopoczuciu Pary Młodej. Wykonywanie fotografii ślubnych rozpocząłem od przygotowań u Małgosi. Makijaż wykonała niezastąpiona i niezmiennie sympatyczna Anna Sass. Efekt okazał się znakomity. Na fotografiach twarz Małgosi od pierwszych chwil prezentowała się pięknie. Kwiatowe dodatki, jak również wiązankę ślubną wykonały Kwiaty Agaty.

Bartek również dołożył wiele starań, aby w dniu ślubu wyglądać zjawiskowo. Szczególna atmosfera, nietuzinkowa suknia Małgosi, jak i garnitur Bartka przyczyniły się, że ich zdjęcia ślubne mogły być wyjątkowe. Ich wizerunek dopełniały piękne tatuaże odzwierciedlające ich pasje. Widać było, iż są ludźmi bardzo spontanicznymi.

Na wesele wyruszyliśmy poza Białystok. Odbyło się w przepięknym zakątku Puszczy Knyszyńskiej, Lipowym Moście. Chociaż jest to miejsce pozornie odległe, to jednak walory przyrodnicze przyjemnie rekompensują niedogodności wynikające z podróży. Wesele trwało do białego rana. Małgosia i Bartek nie pozostawiali najmniejszych złudzeń, iż jest to ich dzień. Oni sami jak i goście weselni rozgrzali parkiet do czerwoności. Zobaczcie sami jak wyjątkowy był to dzień w poniższym reportażu ślubnym.